Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız veya sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen  sozlerix@gmail.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

SözleriX için Sorumluluk Reddi

Bu sitede yayınlanan tüm bilgiler sadece paylaşım amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemiz (www.sozlerix.com) bilgi, eğlence ve paylaşım amaçlı bir yapıdadır. Bu  sitede (www.sozlerix.com) paylaşılan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen size aittir. Sitemiz (www.sozlerix.com) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz paylaşım için yararlı ve etik blog / web sitelerine kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu blog / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

Sitemizin Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

SözleriX Güncelleme

Sitemizin güncellenmesi durumunda yapılan değişiklikler hakkında bilgiler burada ilan edilecektir.

0 Yorum (Küfür ve Hakaret İçeren Yorumlar Yayınlanmaz.)