"Zamanın rüzgârlarıyla" sözleri

sevgi, aşk, en güzel sözler, mesajlar,Sevgiliye sözler - sozlerix.com

Zamanın rüzgârlarıyla savrulan yaprak misali ben, sensiz ölümle birlikte yönümü kaybetmiştim ben, nereye gideceğimi bilemedim. Sadece ilerledim, önüme çıkan herkese bir şeyler söyledim. Ruhum karanlıklarda kayboldu. Kalbim acılarla doldu. Beni bana soranlara hiçlik adına yapılan yarışlarda beni başlara koysunlar. Cesetler arasındaki yerlere beni yollasınlar. Ellerinden kayan kum gibi, gözlerdeki güneşler de bir sorun var, sükûnetim nereye kadar.
Nedenler ölümü gizleyebilir ama ölümün nedeni yoktur. Vakti vardır. Benim vaktim gelmişti yazdıklarımda yalanlar saklıydı. Çöllerde kalmış gibiydim seraplarla sevişirdim tek cümlede acılarla birleştirildim. Cezalarımı çektim özgürlük için neleri feda ettim, bedduaların uçurumlarına kendimi kattım, bitmek bilmeyen yalanlarda, hasarlı düşüncelerde, yalanları tattım.
Ölümden korkuyorduk oysaki ölüm sonsuzluğa uzanan yollarımızı aydınlatıyor. Geceleri çok rahattım, içimdeki bütün sıkıntıları gecenin aydınlığında kaybederdim. Kendi kendime konuşurdum odamda yatağımda, yorgan altına sığınırdım. Kendi kendime konuşurdum. Oyunundaki oyuncu, herkes birer liste. Bu listedeki herkes elenecek bir gün ve böyleyse neden çabalıyorlar neden bir yerlere koşmaya çalışıyorlar. Hâlbuki hiçbir yere gidemiyorlar. Diye anlatıyorum gölgelere… böyle iken akrep ve yelkovan ilerlerken kendini yok etmek için çabalayan bir dünyada gözlerimi kapattım, huzur içinde yatan bir çocukla karşılaştım, yüzünde mutlulukların hikayesi, batıl düşüncelere karşı sürdürdüğü gölgelerin efendisi. Cümlelerimde ki harmoni, yaşamımda dengesizliğin sesi. Çocukken savaşa atıldım. Sorgusuz sualsiz daldım. Sual bendim, savaşlarımda mutluluk ararken umutlarım tenha yardım aradım, yürümek için kalktım, çabaladım. Daha çocukken hiç olduğumu anladım. Hiçim, yalnız kalbim gözlerimde yalanlarla dolu sevgim. Adım hayal her şey sürreal. Kalbim taaa derinlerde ALLAH adını yazsın fiyasko hayaller benden uzak kalsın. Bildiğim bileceğim en büyük mesaj “kader”. Ruhum ebediyete kadar intikal etsin, bedenim yerin dibine girsin….Sitemi ziyaret ettiğiniz için Teşekkürler. Yorumlarınızı eksin etmeyin...

Yorum